Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
Lepsza Szkoła
Mały Mistrz
Technologie cyfrowe
Dzieciństwo bez próchnicy
Gmina Padew Narodowa
GOK w Padwi
Publiczne Gimnazjum w Padwi Narodowej
Gminna Biblioteka Publiczna
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Z życia szkoły
 
2017-06-26
ROK SZKOLNY 2016/2017 – ZAKOŃCZONY!

23 czerwca uczniowie i nauczyciele rozpoczęli wakacje- zasłużony czas odpoczynku po intensywnej pracy. Świadectwa i nagrody rozdane, czas więc na podsumowanie wyników nauczania- efektu pracy uczniów i nauczycieli.

W tym roku szkolnym do szkoły podstawowej uczęszczało 324 uczniów, do oddziałów przedszkolnych 77 dzieci w wieku 4-6 lat. Przepisy wprowadzające reformę oświaty zlikwidowały sprawdzian szóstoklasisty, uczniowie napiszą sprawdzian na zakończenie szkoły podstawowej, a więc w klasie ósmej. Szkoła przeprowadziła jednak wewnętrzny sprawdzian kompetencji szóstoklasistów z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.

Uczniowie uzyskali wysokie wyniki na świadectwach – średni wynik szkoły to 4,44. Najwyższą średnią uzyskała klas IVa - 4,61, następnie Vb - 4,57 oraz VIb - 4,52. Wyniki pozostałych klas:

Kl. IV b - 4,50

Kl. Va - 4,41

Kl. VI c - 4,31

Kl. Vc - 4,30

Kl. Via - 4,29

A oto lista uczniów klas IV-VI, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, a więc uzyskali średnią powyżej 4, 75 oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie. Wszystkim wręczono nagrody książkowe, ufundowane przez Radę Rodziców.

Klasa VI a:

Kopała Katarzyna, Tyniec Weronika, Stępień Karolina, Bajor Daria, Krupski Kacper, Michał Juszak, Patrycja Krakowiak

Klas VI b:

Łącz Roksana, Witek Emilia, Czaja Karolina, Brzoza Rafał, Śledziona Gabriel, Pyziński Dominik, Pluta Rafał, Stępień Mateusz, Burghardt Jan

Klasa VIc:

Burghardt Martyna, Gonet Alicja, Marek Maria, Surowiec Maksymilian, Małodzińska Natalia, Trznadel Kornelia

Klasa Va:

Bernat Magdalena, Brzoza Michał, Burghardt Szymon, Kilian Julia, Kurgan Kacper, Skórska Klara, Sroczyński Hubert, Surowiec Vanessa

Klasa Vb:

Kmuk Natalia, Pluta Oliwia, Popiołek Gabriela, Śnieżyńska Barbara, Juszak Wojciech, Krasoń Oskar, Katarzyna Babula, Barszcz Aleksandra

Klasa Vc:

Ciołek Małgorzata, Obara Oliwia, Obara Wiktoria, Uzar Alicja, Patryk Rzeźnik

Klasa IVa:

Głaz Emilia, Kaszluga Szymon, Zgórska Maja, Kasprzak Kamila, Łogin Kinga, Bik Julia

Kmuk Wiktoria, Lombara Klaudia, Murglin Aniela, Domagała Dominika, Jacek Nikola, Szymczyk Adam

Klasa IVb:

Golba Wiktoria, Pluta Martyna, Uzar Joanna, Uzar Karol, Naprawa Eliza, Popiołek Natalia

Górska Zuzanna, Rusek Mateusz, Stolarski Maciej, Durda Aleksandra, Janeczek Amelia

 

Wyróżnieni uczniowie klas I - III:

Klasa III a:

Burdzel Michał, Juszak Jakub, Krupska Karolina, Sroczyńska Martyna, Uzar Stanisław, Bolon Jakub, Garboś Damian, Krępa Daniel, Napieracz Wojciech, Sroczyńska Natalia, Stępień Anna, Świątek Klaudia, Górski Kacper

Klasa III b:

Justyna Tyniec, Katarzyna Paterak, Sebastian Dulik, Nikola Skórska, Rafał Trznadel, Agnieszka Kotulska, Dominika Kołek, Emilia Lis, Dagmara Bielecka, Martyna Burghardt, Karol Lompart, Emilia Piechota, Maja Krępa, Jakub Brożyna

 Klasa III c:

Sulik Zuzanna, Hyjek Jakub, Rzeszutek Natalia, Klich Anna, Woźniak Wiktoria, Pieróg Patryk, Krempa Kacper, Uzar Karolina, Słoka Nicola, Młyniec Oliwia, Bąk Aleksander, Pluta Emilia, Łukasz Przybyłko.

 Klasa II a:

Kamila Piechota, Matylda Kilian, Zuzanna Tworek, Mariola Uzar, Mateusz Stachula, Dawid Dźwięga, Jan Golba, Dawid Woźniak, NikolasDulik, Krystian Kołek

 Klasa II b:

Karolina Kopała, Konrad Pluta, Alan Surowiec, Jagoda Zgórska, Wiktoria Bajor, Maciej Kmuk, Daria Tomczyk, Natalia Rusek, Szymon Brożyna, Mikołaj Roguz

 Klasa II c:

Białek Kacper, Brzostowicz Emilia, Chmielowiec Amelia, Kędzior Julia, Krępa Natalia Lis Antonina, Raś Milena, Sobolewski Dawid, Mazur Ernest, Bogdan Julia, Maja Pańczyk, Amelia Pieróg

 Klasa I a:

Julia Kielek, Natalia Stachula, Maciej Mikiera, Szymon Garboś, Gabriela Sroczyńska, Jadwiga Smykla, Iga Rzeszut, Milena Babiec, Adrian Pyziński, Filip Kędzior, Kornelia Zygiel, Mateusz Witek, Amelia Chodór

 Klasa I b:

Antoni Pławiak, Gabriela Głodzik, Dagmara Krakowiak, Aleksander Stępień, Laura Lombara, Jan Szura, Patryk Drzystek, Agnieszka Domagała, Kacper Madej, Dagmara Konieczna, Dominika Sroczyńska, Aleksandra Rzeźnik

 WSZYSTKIM GRATULUJEMY ORAZ ŻYCZYMY UDANYCH WAKACJI!

 

Galeria 

 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Powrót do listy
BIP
Galeria
sobota, 29 lipca 2017
210 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
imieniny
Marty, Konstantego, Olafa
Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach w serwisie, podaj swój adres e-mail.
- dopisz - wypisz
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Padwi Narodowej, 39-340 Padew Narodowa, pow. mielecki, woj. podkarpackie
tel.: +48 158119948, email: psp_padew@wp.pl
NIP: 817-18-13-990
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - FSI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x